O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, na rynku od 1998 roku

O NAS

na rynku OD 1998 roku

POLAIR ECO – Dominik i Mariusz Krzemieniewscy

jest firmą rodzinną, która prowadzi swoją działalność na rynku od 1998 roku. Na tle konkurencji wyróżniamy się wysoką starannością, dokładnością oraz konkurencyjnymi cenami. Stawiamy nacisk na krótki czas realizacji zleceń oraz wysoką jakość wykonywanych usług. W naszej firmie stosujemy materiały zabezpieczające wiodących i uznanych firm. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów naszej firmy posiadamy możliwość świadczenia usług na terenie całego kraju.

Usługi wykonujemy kompleksowo z uwzględnieniem przygotowania oraz drobnych napraw (spawanie, szpachlowanie, itp.). W trakcie realizacji powierzonych nam zleceń wykorzystujemy nowoczesne technologie pracując zgodnie z zasadami BHP. Posiadamy własną lakiernie proszkową dzięki czemu nasi klienci mają szeroki wybór, a my z chęcią doradzimy w doborze materiałów i kolorystyce powłok lakierniczych (paleta kolorów RAL). Możliwość pomalowania elementów do 6 metrów.

 

Nie ma dla nas rzeczy nie do wykonania, nasza oferta wciąż się rozszerza w zależności od potrzeb klientów a nabyte do tej pory doświadczenie oraz wiedza pozwala nam na profesjonalne wykonanie naszych usług.

Nasze usługi

PIASKOWANIE

Piaskowanie to proces mechanicznego usuwania lub oczyszczania powierzchni za pomocą strumienia cząstek piasku pod wysokim ciśnieniem,  stosowany do usuwania rdzy, farby lub zanieczyszczeń z różnych materiałów.

WIĘCEJ…

MALOWANIE PROSZKOWE

Malowanie proszkowe to proces nakładania trwałej powłoki malarskiej na powierzchnię poprzez rozpylenie drobno zmielonego proszku na podgrzanej powierzchni, gdzie proszek topnieje, tworząc jednolitą i trwałą warstwę.

WIĘCEJ…

CIĘCIE LASEREM

Laser fiber jest wyjątkowo wszechstronnym narzędziem do wycinania różnych rodzajów blach. Cechuje się wysoką dokładnościa
i powtarzalnością, co gwarantuje najwyższą jakość krawędzi ciecia.

WIĘCEJ…

Świadczymy szeroki zakres usług

KontaKt

NASZ ADRES

 95-100 Zgierz, ul. Aleksandrowska 142

ZADZWOŃ DO NAS

Dominik: 510 237 072
Mateusz: 502 971 648

NAPISZ DO NAS

biuro@polaireco.pl